bezplatná doprava pri objednávke nad €50 v SR a v ČR

_prečo geek & gorgeous

MINIMALIZOVAŤ PRÍDAVNÉ LÁTKY  & DOPLNKOVÉ LÁTKY

minimalizovať prídavné látky a výplne

Naše výrobky sú bez vône (syntetickej či prírodnej), farbív a vysušujúcich typov alkoholu a snažíme sa minimalizovať všetky prídavné a zbytočné látky pre pokožku. Vyhýbame sa tiež používaniu bežných alergénov a rastlinných extraktov, ktoré možno na obaloch znejú dobre, ale ich účinky pre pokožku sú vedecky spochybniteľné (ako napr. esenciálne oleje, výťažky z levandule alebo citrusov). Nepoužívame tiež kontroverzné prísady ( ako parabény, sírany alebo minerálne oleje), aby sme vašej mysli poskytli úplný pokoj, aj keď musíme úprimne povedať, že si nemyslíme, že sú to jedovaté prísady a neveríme v šírenie poplašných správ. Naša filozofia je založená skôr na maximalizácii toho, čo je pre pokožku dobré, a minimalizácii všetkého ostatného.

KNOWN AMOUNT OF ACTIVES

známy objem aktívnych látok

Máme radi vedu, máme radi čísla a máme radi účinné ingrediencie, ktoré majú za sebou slušné množstvo výskumov, čo dokazuje, že sú pre pokožku naozaj dobré. Tiež sa nám páči transparentnosť a a veríme v inteligentných geekov krásy, ktorí čítajú zoznamy prísad a chcú vedieť presné množstvo hlavných aktívnych látok, Viac nie je vždy lepšie, ale poznať presný objem účinných látok určite pomáha pri vytváraní inteligentných a informovaných rozhodnutí o produktoch, ktoré si kupujeme a používame, sme preto radi, že vám s tým môžeme kedykoľvek pomôcť.

dávať späť - 1 Eur/product

dávame späť

Po rokoch bojov s vážnym akné si vážime zdravie našej pokožky aj zdravie všeobecne. S G&G chceme preto zohrať aspoň našu malú úlohu v prispievaní k lepšiemu svetu a lepšiemu zdraviu. Obdivujeme 100% transparentnú neziskovú organizáciu Watsi.org, ktorá financuje zdravotnú starostlivosť pre tých, ktorí si to nemôžu dovoliť, a podporujeme ich 1 EUROM zo sumy z každého predaného exfoliantu G&G v plnej veľkosti.