bezplatná doprava pri objednávke nad €50 v SR a v ČR

_pravidlá vrátenia

Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní s Vašim G&G nákupom, s potešením Vám dávame na známosť, že u nás platia tieto pravidlá vrátenia. 

Môžete nám vrátiť výrobok ak:

  • Je nový, neotvorený a nepoužitý, v pôdovnom obale, kúpený v lehote 14 dní, a z akéhokoľvek dôvodu ste na svoj nákup zmenili názor.
  • Ak ste produkt skúsili a pre Vašu kožu počas 60 dní od nákupu nefungoval. Produkt musí byť v čase vrátenia aspoň na 50% plný. Nemôžeme prijať viac než dve fľaštičky vrátených/produktov.  

Náš proces vracania
Prosíme zabaľte výrobky opatrne, priložte kópiu Vašej objednávky (prosíme vytlačte objednávku, ktorú ste od nás dostali prostredníctvom emailu) a pošlite nám balíček na našu adresu pre vracanie produktov:

Skinsmart Kft / Geek&Gorgeous Ltd
Márvány utca 31 fsz 2.
1126, Budapest
HUNGARY

Prosíme tiež, aby ste balík označili ako: RETURNED GOODS

Vedzte prosím, že nie je v našich silách refundovať žiadne poplatky za poštovné (ani poštovné, ktoré ste pôvodne uhradili pri objednávke ani poštovné hradené pri vracaní produktov) a sme schopní Vám sumu za objednávku uhradiť len v prípade ak produkty dorazia nepoškodené na uvedenú adresu. Refundáciu uskutočníme rovnakým spôsobom akým ste uhradili pôvodnú pobjednávku. Spracovanie refundácie a Vašej požiadavky až po návrat Vašich peňazí na účet môže trvať 30 dní, ďakujeme za pochopenie.